KONCERT, DRAŽBA, VOLNÁ ZÁBAVA!

17. prosince 2013 v 11:40 | Banan
Tradiční předvánoční GNWP benefit s dražbou

GRIDE + BOILING POINT (Sk) + REMEK
20.12.2013
Praha, Klub 007 Strahov
Start: 19.30
Vstup: 100 kč

Vaše oblíbená párty je po roce zase zpátky! Dnes už tradiční předvánoční benefit na GNWP okořeněný závěrečnou dražbou se rozhodly i letos podpořit skvělé kapely, takže kromě nějaké té srandy nás čeká i parádní muzika.
GRIDE se na Sedmičce ukáží po poměrně dlouhé době, mají čerstvě venku split s Turbokrieg a naporcují nás svým naprosto unikátním hc/punkem, na který už dnes mají trademark a s přibývajícími léty jsou lepší a lepší. Sekundovat jim budou BOILING POINT ze Žiliny, kteří drtí energický fast/thrash/punk s odérem zlatých 80. let a je to v tomto stylu jedna z nejlepších současných kapel. Sestavu doplní polit emo kluci a holky REMEK, což celý večer vyváží do velmi pestré sestavy.
Po skončení koncertu nás čeká klasická dražba s Banánem a Ivanem a už teď můžeme prozradit, že hlavní položka je úzce spojena se Sedmičkou a opravdu bude stát za to! Na akci budou distra a stánky různým sympatických organizací jako Food Not Bombs nebo GNWP a doufáme, že se podaří opět vytvořit skvělou atmosféru a dokázat, že je možné se bavit a přitom podporovat potřebné aktivity.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | E-mail | 12. února 2014 v 21:33 | Reagovat

Trošku mimo rámec, ale chtěl bych upozornit na novy alba The Estranged - The Estranged a Big Ups - Eighteen Hours Of Static. Parádní post-punk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama