Prosinec 2013

KONCERT, DRAŽBA, VOLNÁ ZÁBAVA!

17. prosince 2013 v 11:40 | Banan
Tradiční předvánoční GNWP benefit s dražbou

GRIDE + BOILING POINT (Sk) + REMEK
20.12.2013
Praha, Klub 007 Strahov
Start: 19.30
Vstup: 100 kč

Vaše oblíbená párty je po roce zase zpátky! Dnes už tradiční předvánoční benefit na GNWP okořeněný závěrečnou dražbou se rozhodly i letos podpořit skvělé kapely, takže kromě nějaké té srandy nás čeká i parádní muzika.
GRIDE se na Sedmičce ukáží po poměrně dlouhé době, mají čerstvě venku split s Turbokrieg a naporcují nás svým naprosto unikátním hc/punkem, na který už dnes mají trademark a s přibývajícími léty jsou lepší a lepší. Sekundovat jim budou BOILING POINT ze Žiliny, kteří drtí energický fast/thrash/punk s odérem zlatých 80. let a je to v tomto stylu jedna z nejlepších současných kapel. Sestavu doplní polit emo kluci a holky REMEK, což celý večer vyváží do velmi pestré sestavy.
Po skončení koncertu nás čeká klasická dražba s Banánem a Ivanem a už teď můžeme prozradit, že hlavní položka je úzce spojena se Sedmičkou a opravdu bude stát za to! Na akci budou distra a stánky různým sympatických organizací jako Food Not Bombs nebo GNWP a doufáme, že se podaří opět vytvořit skvělou atmosféru a dokázat, že je možné se bavit a přitom podporovat potřebné aktivity.

KDO SE BOJÍ, NESMÍ DO LESA

6. prosince 2013 v 21:33 | Banan
REPELENT SS, HLINOMAZ a ENCORE ve sklepě

REPELENT SS + HLINOMAZ + ENCORE
12.12.2013
Praha, Café V Lese
(Krymská ulice)
Start: 20:00
Vstup: 100

Nesvatý prašivý výkvět domácí scény na jednom "podiu" ve sklepě, kde jsou jen cihlový zdi a tak tam kromě lidí nemá co shořet a přesně podle toho to tam taky bude vypadat.
Repelent SS, komando smrti, pórek, kečup a buben naraženej na hlavě. Hlinomaz, sežraný housle, krvavý ruce i rozbitý hlavy. Encore, nová beznaděje lokální dbeat scény a první oficiální koncert, prašivej crust. Všechny kapely budou hrát tak 10 minut, tak s tím počítejte.
Vstup na vlastní nebezpečí. Přineste si cokoliv, co se dá hodit nebo rozbít. Koncert je solidární akcí s polskou antifašistickou scénou, která to nemá vůbec jednoduchý a peníze, co se vyberou, poputujou právě tam.