CHYSTANÉ KONCERTY

27. března 2012 v 15:20 | Banan
Přišlo jaro a tak myslím, že nastal ten správný čas na ohlášení chystaných koncertů pod taktovkou Mr. Banana Industry. Klasicky je to zase jen první nástřel, podrobnější info přijde časem. Tak jo, jdem na to:

10.5.2012
NOOTHGRUSH (usa) + ALDEBARAN (usa) + JUCIFER (usa) + MÖRKHIMEL
Klub Final, Žižkov
Start: 18.00 přesně!!!!!!
Vstup: 250

Další ze splněných snů. Noothgrush poslouchám od puberty a byla to jedna z těch kapel, která mě zanechela ve stavu totálního zmatení. Po všech těch klasických hard corech mě najednou uzemnilo hrubé pomalé zlo a bahno s nemocnou náladou, ale zároveň jasně punkovým rukopisem. Společně s Man is the Bastard a Corrupted jsou Noothgrush absolutní základ tohoto stylu a nedokážu si zatím moc představit, co se bude dít naživo. Do Evropy navíc přijíždí úplně poprvé, pouze na 7 koncertů a ve společnosti Aldebaran, kde hrají bývalí členové Wolves in the Throne Room. V Praze se k tomu ještě potkají s Jucifer (Relapse/Alternative Tentacles) a legii zkázy doplní Mörkhimel, v té době už pravděpodobně s novou deskou venku.
Celý koncert začně opravdu přesně v 18.00 a kapacita je omezená na 100 lidí. O rezervace či info pište na: xmr.bananax@seznam.cz

23.5.2012
OBITS (usa) + FETCH!
Klub 007 Strahov
Start: 20:00
Vstup: 250

Rick Froberg se vrací zpátky na Sedmičku v čele totální party sympaťáků v letech. Málokterá kapela má takové charisma jako Obits a marně pátrám v paměti, kterou kapelu jsem si za poslední roky více oblíbil. Aktuální deska "Moody, Standart and Poor" vyšla opět na Sub Pop a opět navazuje na to nejlepší, co Rick kdy udělal z Drive Like Jehu nebo Hot Snakes. Za bicími teď navíc sedí Alexis z Soulside a GvsB a tak se dá zase očekávat famózní koncert, který opět proběhne ve spolupráci se Silver Rocket a Scrape Sound.

8.6.2012
THOU (usa) + RESSURECTIONISTS (de) + HEXIS (dk)
Klub 007 Strahov
Start: 19:00
Vstup: 200

V kooperaci se Silver Rocket a Revenge of the Nerds se chystají po roce vyplenit Sedmičku Thou. Minule si to postavili všechno pod poduim a předvedli něco, co se naposledy povedlo Reversal of Men někdy v roce 2000. Abslotní zlo zahraný na hranici možností. To samé lze očekávat i teď, kdy jedou turné po boku německých brutalistů Ressurectionists a v Praze se navíc potkají s Hexis, kteří hrají parádní mix hard coru a klasického black metalu. Celý koncert je navíc benefiční pro ALF.

18.6.2012
MUNDO MUERTO (usa) + LAKES (austrl)
Dejvická Klubovna
Start: 20:00
Vstup: 150

Ve chvíli, kdy jsem se vzpamatovával z desky "Entre el Kaos" mi přišla nabídka na jejich koncert a já skákal radostí. Tohle je přesně ten typ kapely, který je na koncetě absolutně smrtící. Parta latinos žíjící v Los Angels a neseroucí se s ničím. Výsledkem je nasraný a těžce destruktivní hc/punk ve španělštině, který zní jako mix Los Crudos a Talk is Poison. Řízením osudu se Mundo Muerto v Praze potkají s Lakes z Austrálie, kteří hrají temný punk trochu ve stylu Total Control.

Tak, to je do prázdnin prozatím vše. Ještě telegraficky, co se chystá do budoucna, aby jste byli v obraze:

19.7.2012
ROSETTA (usa) + KINGS DESTROY (usa)
Klub 007 Strahov

9.9.2012
DE HOJE HAELE (dk) + host
Café Na Půl Cesty

18.9.2012
XAXAXA (mk) + host
Café Na Půl Cesty

16.10.2012
PICK YOUR SIDE (can) + VIOLENT ACTION (pl)
Klub 007 Strahov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama