AUSTIN LUCAS + ODEUR DE VIOLETTES

20. března 2012 v 21:10 | Banan
AUSTIN LUCAS se vrací do Práglu

AUSTIN LUCAS (USA) + ODEUR DE VIOLETTES
22.3.2012
Praha, Klub 007 Strahov
Start: 20:00
Vstup: 150,- kč


Austin Lucas se vrací do Prahy. Tentokráte na svou domácí půdu, do klubu 007, kde začínal, a který má speciální místo v jeho srdci. Když stál před lety na začátku své úspěšné sólové dráhy, byla to právě punková komunita okolo tohoto legendárního místa, která se mu, přes lehké počáteční rozpaky, stala silnou oporou. V té době přeci jen ještě nebylo úplně běžné, aby čeští punkáči a crusteři poslouchali folk nebo country. A právě to dokázal Austin změnit. Díky backgroundu v punkových K 10 Prospect a především crustové úderce Guided Cradle měl svou pozici přeci jen trochu ulehčenou a využil toho dokonale. Hlavním důvodem jeho úspěchu ale podle mě stejně byla jeho odzbrojující síla, která se tentokráte transformovala do neuvěřitelně křehkých a přitom tak uvěřitelných skladeb, jež hrál Austin jen na akustickou kytaru. V jeho hlase se pak spojila pokora i touha a v některých momentech se vám tajil dech. Austin se navíc nikdy nebál zpívat naprosto otevřené a velmi osobní výpovědi o lásce, o svých bolestech a pochybnostech. Spousta podobných témat velmi snadno zklouzne k patosu, ale v jeho případě vám to pomáhá porozumět vlastnímu životu bez toho, aby jste museli poslouchat něčí mentorování. Jedno velké srdce prostě jen hraje a zpívá tak, jak to cítí, vy posloucháte a další slova jsou úplně zbytečný. A stejný to bude i teď na Sedmičce, tím spíš, že bude Austin půl metru od vás.

www.austinlucasmusic.com
odeurdeviolettes.bandcamp.com/album/kthxbye
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mazi Snajper Mazi Snajper | 23. března 2012 v 13:28 | Reagovat

Austin mě nejvíc bavil v TWENTYTHIRD CHAPTER, ale tuhle kapelu tu bohužel moc lidí nezná.

2 slawa // chomutov slawa // chomutov | 28. března 2012 v 23:21 | Reagovat

23rd chapter zabijej, kurevsky nedocenena kapela a to jsem ani nevedel, ze v ni A. mel prsty ( ale to pro me neznamena nic ). doporucuju - totalni zabijarna.

3 Hattie Hattie | Web | 21. července 2017 v 12:47 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone5C. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobnosti WEB

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama