KDYBYCH JÁ SI BEJVALA VZALA TOHO WOKOUNA!

6. března 2011 v 21:20 | Banan
Stalo se toho moc. Bylo moc koncertů, vyšlo hodně desek, potvrdily se parádní kapely, událo se velké množství návštěv, vypilo přehršel kafe, snědlo tuny jídla, ujelo stovky kilometrů, prokecalo spousta a naspalo opravdu málo hodin. Zkusím alespoň něco z toho nějak nacpat do jednoho postu, tak doufám, že se v tom nějak zorientujete a když ne, svět se nezboří. Díky všem za podporu a připojuju podobnou výzvu jak už mnohokrát. Zkuste si ty kapely kurva aspoň poslechnout.

Byl u mě na návštěvě Wokoun. A skončilo to velmi podobně jako kdysi v hardcore prehistorii. Vytahovali jsme z regálů desky, prohlíželi si je, pouštěli a všechno jsme nahlas komentovali. Díky tomu, jsem zas po nějaké době držel v ruce totální skvosty z 90. let. Wokoun se chtěl původně zdržet jen na chvilku, ale nakonec jsme zabředli do několika hodinnového obřadu, jehož pozůstatky se mi pořád ještě povalují po pokoji. Fakt jsem cítil o dost mladší a došlo mi, že to, co cítím je čirá radost, navíc sdílená s podobně postiženým jedincem. Ukázalo se, že Wokoun má opravdu vkus a tady je několk totálních desek, které jsme vytáhli z temnoty a vy byste se jim rozhodně měli podívat na zoubek.

Nations on Fire - "Strike the Match", Refused - "Songs to Fan the Flame of Discontent", Still Life - "From Angry Heads With a Skyward Eyes", Split Lip - "For the Love of the Wounded", Outspoken - "Current", Morning Again - "My Statement of Life in the Dying World", Turning Point - "Its Always Darkest Before the Dawn", Spitboy - "True Self Revealed", Struggle - "s/t", Abhinanada - "Senseless"

Další věcí, kterou bych chtěl prostřednictvím tohoto blogu sdělit, je fakt, že Mára Rybenský začal brát do distra desky od spousty u nás špatně dostupných malých labelů a některé z těch věcí jsou opravdu naprosto vynikající, i když tady klasicky nikoho moc nezajímají. V Gasmask distru tak teď najdete např. desky od labelu La Vida Es Un Mus, na kterém vyšel třeba evropský press posledních Limp Wrist. Já osobně doporučuju zejména finální desku Španělů Invasion, punkové skvosty v podobě nových US kapel z latinskoamerickou krví jako Desconocidos nebo Vaaska a v neposlední řadě zabijácké lp od důchodcovské skvadry Geriatric Unit, které nese název "Permethrin Blues", mají ho na svědomí členové Ripcord a Heresy a je to čistá smrt. Opravdu hodně dobrých desek má Mára v distru ale mnohem víc, tak nebuďte sami proti sobě a alespoň se mrkněte na jeho stránky, poslouchejte, stahujte a nakupujte. Adresa je: www.maskcontrol.cz
Jo a Márova kapela Festa Desperato vydala konečně svou první velkou desku "Psi Vatikánu", která vraždí a na Gasmask vyšlo lp parádní ruské kapely Fatum.

No a nakonec úlovky týdne.
Lemonheads - "Hate Your Friends"
Bruce Springsteen - "The River"
Lungfish - "Indivisible"
Black Heart Procession - "One"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chibyčka Chibyčka | 6. března 2011 v 22:32 | Reagovat

www.maskcontrol.com

2 rajtche rajtche | 7. března 2011 v 14:19 | Reagovat

Still life, Split lip, Spitboy, Struggle.

..úžasný desky!

3 Aran Aran | 7. března 2011 v 15:40 | Reagovat

"One" na vinylu??? KDE???

4 NEZDENEK NEZDENEK | 8. března 2011 v 10:55 | Reagovat

telepatie.. Nations on fire jsem si minulej tyden poustel po letech v praci. A Outspoken je jedna z mala veci co prezili..

5 One One | 8. března 2011 v 12:40 | Reagovat

Aran: http://www.discogs.com/sell/list?master_id=33167&ev=mb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama