HOLUBNÍK

23. srpna 2010 v 10:35 | Banan
Včera jsem byl v klubu Holubník v Kolíně. Vyrazil jsem tam s Obstacles. Před tím jsem si dali parádní oběd a klasicky Kutnou Horu. Byl krásnej den a vládla totální nedělní pohoda. Jel jsem na tenhle výlet částěčně i proto, že mě hrozně zajímalo jak to vypadá v klubu Holubník, který dali dohromady bratři Holubové. Při příjezdu do Kolína jsme chvilku tápali, ale nakonec potkáváme Juru a ten nás směruje do dvora před starý zámeček, kde už jsme jednou byli, ale našli jsme tam jen nejšílenější non stop hernu na světě. Vede nás do patra a nejednou se ocitáme přímo v Holubníku. Naprosto dokonale utajené místo, které na vás ale okamžitě dýchne tím, co podvědomě hledáte ve všech místech. Okamžitě si všimnu, že se konečně někomu podařilo udělat místnost na hraní tak, jak to má vypadat. Je příjemně malá, je tam jen velmi nízké podium, které v podstatě neexistuje, je však dostatečně široké a skýtá tak dostatek prostoru. Není tedy metr vysoké a 2 metry široké,  není v rohu a není před ním sloup (jedna z těchto variant se objevuje téměř v každém klubu v ČR, což nechápu). Okamžitě poznáte, že tohle místo vedou lidé, kteří mají jasno, chodí na konerty a chtějí, aby to bylo příjemné místo pro ty, kteří jsou jinak trochu hendikepováni. Bráchové a ostatní, kteří se kolem Holubníku motají jsou pak i skvělí baviči a hostitelé, takže včerejší večer dopadl parádně a doufám, že se bude tomuhle skvělýmu místu dařit a že jsem tam nebyl naposledy. Fakt největší respekt!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ismit ismit | 1. září 2010 v 4:14 | Reagovat

hej, vy ste byli v té Kutné Hoře v neděli 22.8.? Já jsem tam byl ten samý den s Dodeskaden a Dick Tracy. Škoda, že jsme se nepotkali. Švédi byli docela překvapený, když tam na ně vybalili text o kostnici ve švédštině :))

2 tropicalfruit tropicalfruit | 2. září 2010 v 13:55 | Reagovat

Jo, přesně ten samej den, to je fakt docela škoda. No, Obstacles byli taky překvapený, když jim ten text dali v dánštině, hehe.

3 MANNI MANNI | E-mail | 2. září 2010 v 21:54 | Reagovat

No vidite, a ja byl den pred tim na koncerte Dodeskaden v Podboru a jsme z Kutny Hory. Hehe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama